WITAMY W ŚWIECIE ALG !

Proponujemy NAJSZERSZĄ KOLEKCJĘ PROFESJONALNYCH MASEK ALGOWYCH w Polsce. Specjalizujemy się w dostawie francuskich alg do gabinetów kosmetycznych, salonów, hoteli SPA & wellness. Współpracujemy z hurtowniami kosmetyków profesjonalnych i szkołami dla kosmetyczek. Oferujemy również maski algowe pod MARKI PRYWATNE. Organizujemy szkolenia i warsztaty. 

aboutus-1.jpg

NASZA OFERTA

Kilkadziesiąt rodzajów alg!

Pełna oferta to kilkadziesiąt rodzajów: alginatów, okładów algowych, alg mikronizowanych, peelingów algowych do twarzy i do ciała. Staramy się sprostać najbardziej wymagającym miłośnikom alg i zabiegów algowych. Biorąc pod uwagę specyfikę działania i specjalne życzenia naszych klientów, przygotowujemy indywidualne procedury zabiegowe z użyciem preparatów algowych wysokiej klasy.

Dla profesionalistów

Produkty profesjonalne nie są dostępne w drogeriach i sklepach kosmetycznych, przywiązujemy dużą uwagę do tego, by trafiały do rąk profesjonalistów. Na stronie: www.algichamot.pl, znajdują się szczegółowe informacje na temat preparatów oraz ich podział pod kątem zastosowania, składu, rodzaju zabiegu, cery, wieku.

Algi z Bretanii

Algi zawarte w naszych maskach i okładach algowych pochodzą z Bretanii, wyjątkowego pod względem geograficznym i przyrodniczym obszaru NATURA 2000, będącego pod ścisłą ochroną ekologów. Są produkowane w północno - zachodniej Francji na półwyspie Bretońskim, pozyskiwane z czystych pod względem biologicznym akwenów Oceanu Atlantyckiego.

Produkty naturalne

Preparaty zawierają wysokie stężenia składników aktywnych, które gwarantują doskonały efekt po zabiegowy. Są produktem naturalnym, stworzonym do profesjonalnych zabiegów w SPA i gabinetach kosmetycznych. Nie wymagają używania aktywatorów (dodatkiem jest ciepła lub zimna woda). Nie zawierają konserwantów! Nie zawierają niepotrzebnych domieszek, zagęszczaczy, wypełniaczy.

Dlaczego nasze maseczki algowe typu Peel Off Wrap są wyjątkowe?

Zastygają długo, ta cecha zapewnia duży komfort podczas przygotowywania i wykonywania zabiegu.

Nie ma potrzeby się śpieszyć (jak przy większości maseczek tego typu!).

Są bardzo wydajne, niektóre odstawia się na kilka minut, aby dokładnie związały się z wodą i zwiększyły swoją objętość (urosły).

Gotowa do użycia maseczka ma idealnie gładką, jednolitą konsystencję, doskonale rozprowadza się szpatułką lub pędzelkiem.

Większość maseczek można przygotować z zimną lub z ciepłą wodą.

Decyzja czy zabieg wykonujemy „na ciepło”,  czy  „na zimno” należy do Nas!

Skóra po zdjęciu maseczki typu „ na ciepło lub na zimno” nie wymaga doczyszczania! 

Zdejmuje się ją jednym ruchem, nie pozostawia białych, zaschniętych śladów na skórze.

Efektywność  działania wszystkich maseczek jest bardzo wysoka,  często przerasta nasze oczekiwania.

Świetna jakość produktu zapewnia deklarowany  na etykiecie efekt pozabiegowy!